English (Mineralogy)
engelhardtite [correct]
OBS
French (Minéralogie)
engelhardite [correct, feminine noun]
OBS: Variété de zircon.
Spanish (Mineralogía)
engelhardita [correct, feminine noun]
OBS: Variedad de circón.