English (Translation (General))
above-named [adjective]; aforenamed [adjective]
French (Traduction (Généralités))
susnommé [adjective]
Spanish (Traducción (Generalidades))
susodicho [adjective]; mencionado anteriormente [adjective]; nombrado anteriormente [adjective]