English (Textile Industries)
bicolored [correct]; two-colored [correct]; double-colored [correct]; bicoloured [correct]; two-coloured [correct]; double-coloured [correct]; two-tone [correct]
OBS: Woven fabric.
French (Industries du textile)
bicolore [correct]
OBS: Tissu bicolore.