English (Fencing)
jury [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Escrime)
jury de compétition [correct, masculine noun]; assesseur [masculine noun]
OBS: Règlement/arbitrage.
Spanish (Esgrima)
jurado de competición [correct, masculine noun]