English (Psycho-, Socio- and Ethnolinguistics)
!Ko [correct]
DEF: A Nilo-Saharan language
French (Psycho-, socio- et ethnolinguistique)
!ko [correct, masculine noun]
DEF: Langue nilo-saharienne