English (Telecommunications)
mode W, X, Y, Z [correct]
French (Télécommunications)
mode W, X, Y ou Z [correct, masculine noun]
Spanish (Telecomunicaciones)
modos W, X, Y, Z [correct, masculine noun, plural]