English (Chemistry)
pentane plus
OBS: pentane plus (I.C.C., STACAN 12-541, Item 262 32), for/10. 10.74 xas; 71;
French (Chimie)
pentane plus
OBS: pentane plus (2) (chimie) (C.P.I., STACAN 12-541, poste 262 32), for/10.10.74