English (Pricing (Rail Transport))
separate order
DEF: ch. de fer UCOR 62 82.
French (Tarification (Transport par rail))
ordre distinct
DEF: UCOC 62-T77 95 (...) ordre de marche distinct (...) cf 11/77.