English (Chemical Elements and Compounds)
4, 4’-[(1, 10-dioxo-1, 10-decanediyl) bis(oxy]) bis[ 2, 2, 6, 6-tetramethyl-1-piperidinyloxy] [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
4,4'-[(1,10-dioxodécane-1,10-diyl)bis(oxy])bis(2,2,6,6-tétraméthylpipéridin-1-yloxy) [correct, masculine noun]