English (Chemical Elements and Compounds)
4-[[1[[(2-methoxyphenyl) amino] carbonyl]-2-oxopropyl] azo]-3-nitrobenz ene sulfonic acid [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
acide 4-[(1-{[(2-méthoxyphényl)amino]carbonyl}-2-oxopropyl)azo]-3-nitrobenzènesul fonique [correct, masculine noun]