English (Statistical Surveys)
100% data [correct, plural]; 2A data [correct, plural]; one-hundred-percent [correct]
French (Sondages et enquêtes (Statistique))
données intégrales [correct, plural]; co données intégrales [correct, plural]; données 2A [correct, plural]