English (Chemical Elements and Compounds)
2, 2’, 2’’, 2’’’-[(4, 8-di-1-piperidinylpyrimido[ 5, 4-d] pyrimidine-2, 6-di yl) dinitrilo] tetrakis[ ethanol] [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
2,2',2'',2'''-[(4,8-dipipéridin-1-ylpyrimido[5,4-d]pyrimidine-2,6-di yl]dinitrilo]tétraéthanol [correct, masculine noun]