English (Chemical Elements and Compounds)
2,2’,2’’,2’’’-[(4,8-di-1-piperidinylpyrimido[5,4-d]pyrimidine-2,6-di yl)dinitrilo]tetrakis[ethanol] [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
2,2',2'',2'''-[(4,8-dipipéridin-1-ylpyrimido[5,4-d]pyrimidine-2,6-di yl]dinitrilo]tétraéthanol [correct, masculine noun]