English (Shooting (Sports))
air pistol 10 m/60 shots
OBS: Men.
OBS: Events.
French (Tir (Sports))
pistolet air comprimé 10 m/60 coups [masculine noun]
OBS: Hommes.
OBS: Épreuves.