English (Shooting (Sports))
air pistol 10 m/40 shots
OBS: Women.
OBS: Events.
French (Tir (Sports))
pistolet air comprimé 10 m/40 coups [masculine noun]
OBS: Femmes.
OBS: Épreuves.