English (Chemical Elements and Compounds)
4-oxo-4-[[4-[(2-thiazolylamino) sulfonyl] phenyl] amino] butanoic acid [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
acide 4-oxo-4-({4-[(thiazol-2-ylamino)sulfonyl]phényl}amino)butanoïque [correct, masculine noun]