English (Chemical Elements and Compounds)
4-[4-(4-chlorophenyl)-4-hydroxy-1-piperidinyl]-1-(4-fluorophenyl)-1-butanone [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
4-[4-(4-chlorophényl)-4-hydroxypipéridin-1-yl]-1-(4-fluorophényl)but an-1-one [correct, feminine noun]