English (Boxing)
unanimous decision [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Boxe)
décision unanime [correct, feminine noun]
OBS: Règlement/arbitrage.
Spanish (Boxeo)
decisión unánime [correct, feminine noun]