English (Telephones)
voice dialling [correct]; voice dialing [correct]
French (Téléphones)
numérotation par commande vocale [correct, feminine noun]; composition par la voix [correct, feminine noun]; numérotation par la voix [correct, feminine noun]; numérotation vocale [correct, feminine noun]; composition vocale [correct, feminine noun]