English (Botany)
holly grove [correct]; holly plantation [correct]
French (Botanique)
houssaie [correct, feminine noun]
Spanish (Botánica)
acebeda [correct, feminine noun]; acebedo [masculine noun]; acebal [masculine noun]
DEF: Formación vegetal donde predomina el acebo.