English (Shooting (Sports))
stray shot [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Tir (Sports))
balle égarée [correct, feminine noun]
OBS: Règlement/arbitrage.
Spanish (Tiro (Deportes))
bala perdida [correct, feminine noun]