English (Decisions (Practice and Procedural Law))
interlocutory decree [correct]
French (Décisions (Droit judiciaire))
jugement interlocutoire [correct, masculine noun]
Spanish (Decisiones (Derecho procesal))
auto cautelar [correct, masculine noun]; decreto cautelar [correct, masculine noun]; auto interlocutorio [correct, masculine noun]; auto procesal [correct, masculine noun]