English (Shooting (Sports))
low house [correct]
French (Tir (Sports))
trappe basse [feminine noun]; cabane basse [feminine noun]; mark
Spanish (Tiro (Deportes))
caseta baja [correct, feminine noun]; cabina baja [correct, feminine noun]; trapa baja [correct, feminine noun]