English (Courts)
infirmity [correct]
French (Tribunaux)
invalidité [correct, feminine noun]
Spanish (Tribunales)
vicio [correct, masculine noun]; causa de nulidad [correct, feminine noun]; causa de invalidez [correct, feminine noun]