English (Passenger Service (Rail Transport))
travel pillow-tote bag
DEF: voyageurs.
French (Trafic voyageurs (Transport par rail))
sac-oreiller
DEF: T-310-2, Circ. gén. no 49, nov. 1974;-oreiller gonflable; nov. 1974.