English (Mineralogy)
allanite-(Ce) [correct]
OBS: Chemical formula: (Ce,Ca)2(Al,Fe3+)3(SiO4)3(OH)
French (Minéralogie)
allanite-(Ce) [correct, feminine noun]
OBS: Formule chimique :(Ce, Ca) 2(Al, Fe3+</sup>) 3</sub>(SiO4) 3</sub>(OH)