English (Shooting (Sports); Fencing)
padding [correct]
French (Tir (Sports); Escrime)
capitonnage [masculine noun]; rembourrage [masculine noun]
Spanish (Tiro (Deportes); Esgrima)
acolchado [correct, masculine noun]; relleno de borra [correct, masculine noun]; relleno de lana [correct, masculine noun]