English (Shooting (Sports))
free rifle 50 m/60 shots prone
OBS: Men.
OBS: Events.
French (Tir (Sports))
carabine 50 m arme libre/60 coups couché [feminine noun]
OBS: Hommes.
OBS: Épreuves.