English (Construction Works (Railroads))
steel members
DEF: ouvrages d'art.
French (Ouvrages d'art (Voies ferrées))
membrures d’acier
DEF: DTAF p. 106; T-161-10, SPC-4602-1, 1-71; mars 1971.