English (Translation (General))
aforementioned [adjective]
French (Traduction (Généralités))
susmentionné [adjective]; mentionné ci-dessus
Spanish (Traducción (Generalidades))
susodicho [adjective]; nombrado anteriormente [adjective]; antes mencionado [adjective]