English (Aeronautics and Aerospace Industry)
tracer carrier
OBS: 100ATA 72-71.21.e
French (Aéronautique et aérospatiale)
porte mire
OBS: ibid.21/a.f projecteur escamotable/orientable de recherche 106jp.27.05.74