English (Wrestling)
sweat [noun]; sudation
OBS: Technique/tactics.
French (Lutte)
sudation [feminine noun]
OBS: Terme de lutte gréco-romaine.
OBS: Technique/tactique.
Spanish (Lucha)
sudación [feminine noun]