English (Soccer (Europe: Football))
crafty play [correct]; creative play [correct]
French (Soccer (Europe : football))
jeu créatif [correct, masculine noun]; jeu de réalisation [correct, masculine noun]
Spanish (Fútbol)
juego creativo [correct, masculine noun]